Oferta firmy PONITAS: przeróżne wzory podłóg wykładzinowych obiektowych oraz w zakładach pracy

PONITAS oferuje profesjonalny montaż wykładzin do dowolnych miejsc. Zwykle eksperci zajmują się zakładaniem w biurach oraz w obiektach hotelowych, aczkolwiek mają możliwość również zrobić wykładziny dla licznych zakładów pracy. Brygada posiada bardzo duże kwalifikacje, wobec czego wszystkie usługi wykonane są szybko i estetycznie.

Każdorazowo, w czasie montaż wykładziny biurowej jest utrzymany termin podawany klientom. Praca zaczyna się od odpowiedniego przygotowania podłoża do zamontowania listew przy podłogach, abstrahując od faktu, jakiego są one rodzaju. Firma realizuje świadczenia w całej Polsce. Do prac wykorzystane są materiały firmowe lub te, które udostępnia klient. Patrząc na to, iż wszystko wykonane jest bardzo szczegółowo, posadzka bez wątpienia będzie w idealnym stanie przez długi czas.

Klienci mogą liczyć na merytoryczne porady po stronie monterów, którzy podpowiedzą, w jaki sposób na co dzień zadbać o daną wykładzinę w obiekcie, aby przez długi czas była wytrzymała i wyglądała jak najlepiej. Oferta PONITAS obejmuje duży dobór wzorów, wpisujących się w każdą aranżację wnętrz. Nie ma tutaj znaczenia, czy będzie chodziło o wnętrza mieszkalne, biurowe, w hotelach, przemysłowe, lub w obiektach handlowych. Wybrane realizacje można oglądać na stronie www, ale też bezzwłocznie znaleźć dane do skontaktowania się z przedstawicielami PONITAS, aby przedstawić im swoje zamierzenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły