Opakomar: producent pudełek ozdobnych

Typy opakowań, które produkuje Opakomar są różne, wobec czego konsumenci chętnie zdecydowani są na to, żeby zamówienia zrealizować dokładnie w tym sklepie, ponieważ wiedzą, że mają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne, które spełnią ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od tego, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, że będą one zrobione wzorcowo oraz w krótkim czasie.

Typ pudełka zależy głównie od tego, co ma się w nim znajdować. Opakowania są zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejane są kolorowym papierem. Mogą mieć zdejmowane wieko, wstążki lub magnes. Grubość boku to około 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk.

Opakowania są od razu gotowe do wykorzystania i nie trzeba ich składać. Trwałe opakowania ozdobne prezentują się bardzo dobrze oraz ukazują profesjonalizm firmy, która w nie inwestuje. Mogą zostać oklejane jednokolorową albo wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są podane w katalogu, jak i można zdecydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

W dodatku opakowania ozdobne prezentowe w typie Exclusive są uszlachetnione. Pudełka z logo mogą być zrobione dowolnymi metodami: hot stampingu, sitodruku lub offcetu. Interesująco wyglądają opakowania okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, żeby równocześnie pozostawały ekskluzywne i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły