Meble robione na zamówienie czy gotowe – jakie kupić

Wiele osób zastanawia się przy zakupie nowych mebli, czy po nie jechać do któregoś z salonów meblowych, czy robić jednak na indywidualne zamówienie. Za tym pierwszym rozwiązaniem będzie przemawiało parę rzeczy. Meble oferowane przed duże salony, mogą się składać z wielu różnych elementów, przez co można z nich złożyć potrzebny zestaw. Elementy te są dokładnie opisane w katalogach, w wielu przypadkach też można wykorzystać specjalne konfiguratory.

Ponieważ taśmowo się je robi na ha;ach produkcyjnych, to czas oczekiwania nie jest długi. Jeżeli nawet potrzebna szafa 150 cm nie będzie dostępna na stanach magazynowych, to najpóźniej za kilka dni będzie ją można odebrać. W takich salonach liczyć też można na dobre ceny i liczne promocje i rabaty, ale pewnym minusem jest niezbyt pokaźny wybór kolorów płyt i brak możliwości modyfikacji. Tak więc jeśli ktoś będzie potrzebował kupić meble dokładnie dopasowane do swoich wnętrz, to powinien się jednak zastanowić nad zrobieniem ich na zamówienie.

Na pewno wtedy będzie musiał trochę dłużej poczekać, normą na zrobienie takich mebli jest kilka tygodni. Zapewne też zapłaci nieco więcej, ale to jest akurat w pełni zrozumiałe że indywidualne projekty będą droższe. Ale za to każda zrobiona szafa z lustrem będzie idealnie pasować do wnętrza, i wykorzysta optymalnie dostępną powierzchnię. Bardzo duże możliwości będą także w zakresie kolorystyki, ponieważ można wykorzystać wszystkie płyty jakie są w sprzedaży.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły